ماشين جوجه كشي غاز ماشين جوجه كشي غاز .

ماشين جوجه كشي غاز

دستگاه جوجه كشي و ضرورت استفاده از تكنولوژي جديد

با توجه به نياز روز مره مردم به توليد محصولات كشاورزي و پروتئين در واحد هاي روستايي، خانگي و توليد محصولات اُرگانيك در سياست هاي اقتصاد مقاومتي و نياز بازار به دستگاه جوجه كشي در سال هاي گذشته، روندي فزوني داشته است. همين نياز موجب شده تا كارگاه هاي زيادي اقدام به توليد دستگاه جوجه كشي فاقد تكنولوژي روز و باكيفيت پايين يا متوسط به صورت زيرپله اي و غير استاندارد داشته باشند، كه گاهاً به علت نداشتن خدمات مناسب و راندمان پايين در توليد موجب زيان سرمايه گذاران گرديده است. همچنين توليد ماشين جوجه كشي غيرحرفه  اي به علت هزينه بالاي توليد به خاطر توليد در مقياس كم موجب افزايش هزينه توليد شده و قيمت تمام شده بالاتري نسبت به كالاي توليد شده اصلي توسط كارخانجات معتبر را دارند.

با توجه به اهميت توليد محصولات خانگي در ايجاد فضاي كسب و كار سالم در كشور و اجراي صحيح سياست هاي اقتصاد مقاومتي لازم است تا توجه بيشتري به توليد ماشين هاي جوجه كشي خانگي با تكنولوژي روز و كار آمد شود و حتي استاندارد هايي از سوي سازمان هاي زيربط تدوين شود. امروز شاهد آن هستيم كه با باز شدن درب هاي كشور به روي تجار اروپايي دستگاه هاي مشابه زيادي در حال ورود به بازار است كه متاسفانه هيچ كدام مجهز به تكنولوژي روز اروپا نيستند و فقط عنوان اروپايي را با خود يدك ميكشند و موجب شده تا خريداران با صرف هزينه زياد بابت برند و كشور سازنده دچار زيان شوند.

كارآفرينان محترم و علاقه مندان به جوجه كشي توجه داشته باشند كه استفاده از دستگاه هاي  با تكنولوژي بالا و داراي خدمات پس از فروش سراسري و گسترده ريسك سرمايه گذاري آنها را پايين آورده و موجب بهره وري بالا مي گردد كه در انتها سود بيشتري را نصيب سرمايه گذار خواهد كرد. خوشبختانه استفاده از تكنولوژي روز در،كنترل كننده ها، هشدار دهنده ها و مكانيك دستگاه جوجه كشي، در ساليان گذشته همواره مورد توجه گروه توليدي بلدرچين دماوند به عنوان سازنده برتر دستگاه جوجه كشي ايراني بوده و با رونمايي از دستگاه هاي مجهز به سيستم هدايت پذيري و اعلام هشدار از طريق جي اس ام دستگاه جوجه كشي و نرم افزار اندرويدي سعي در ارتقاي تكنولوژي دستگاه ها داشته و موجب رضايت مشتريان را فراهم آورده است.


برچسب: دستگاه جوجه كشي، جي اس ام دستگاه جوجه كشي،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۳۳:۴۹ توسط:بلدرچين دماوند موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :